Ziņas
20295

Ievēlēta jaunā a/v "Austrums" valde
04.01.2012


Sapulci atklāja a/v "Austrums" vecākais sav. Kaspars Svilāns, sniedzot atskatu uz paveikto 2011. gadā, kam sekoja vecbiedru komitejas priekšsēdētāja vb. Artūra Dombrovska, kasiera vb. Viestura P. Karnupa, mājas pārvaldnieka vb. Jāņa Pērkona un audzinātāja sav. Daiņa Špeļa ziņojumi.

 

Īsumā jāatzīst, ka "Austrums" 2011. gads bijis veiksmīgs. Uz Gadasvētkiem klajā laista Austruma vēstures grāmata, kas ir līdz šim apjomīgākā vēstures grāmata par kādu akadēmisko mūža organizāciju Latvijā. Kopā ar draugiem notikuši braucieni uz Roņu salu un Maskavu, par kuriem stāstos dalījušies draugi, kuri tajos ņēma dalību, kā arī citi akadēmiski, saviesīgi un draugu pasākumi. Neskatoties uz problēmām, kuras piemeklēja Austruma namu -  gan sabrukusī kaimiņu māja, gan ugunsgrēks, tas ir piedzīvojis patīkamas pārmaiņas - veikti iekštelpu remontdarbi, kuru rezultātā jaunu elpu ieguvusi virtuve un J. Sadovska zāle. Audzinātājs sav. D. Špeļš savā atskaitē ziņoja, ka šobrīd Austrumā ir 13 jaunieši, no kuriem 10 aktīvi iesaistās Austruma dzīvē.

 

Pēc atskata uz iepriekšējo gadu notika nākāmās Austruma valdes vēlēšanas. Par jauno a/v "Austrums" vecāko tika ievēlēts sav. Matīss Lūciņš, kura vadībā jaunievēlētā valde darbosies sekojošā sastāvā:
vecākā vietnieks - Mikus Žagata
sekretārs - Rihards Urtāns
kasieris - Jānis Egliņš
audzinātājs - Artūrs Tomsons
ekonoms - Artūrs Barkāns
biedrzinis - Rihards Plotka
padomnieks - Dainis Špeļš


Apsveicam jaunievēlēto valdi, vēlot darbīgu un auglīgu 2012. gadu. Lai izdodas!

 

jn. Reinis Pāns
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪26403312
Logo vecakais@austrums.lv