Ziņas
41523

Literārais vakars ar vecāko studenšu korporāciju
27.11.2013


Neiztrūkstoša studentu mūžorganizācijas tradīcija ir kopīga laika pavadīšana ar citām studentu mūžorganizācijām. Tā, 2013.gada 26.novembrī austrumieši bija uzaicinājuši pie sevis ciemos pirmo latviešu studenšu korporāciju "Daugaviete" uz kopīgu literāro vakaru.

Daugaviete ir pirmā Latvijas studenšu korporācija (dibināta 1921. gada 6. novembrī pie Latvijas Universitātes, atjaunota 1989. gada 27. novembrī). Vienlaikus pirmās Latvijas brīvvalsts laikā tā bija pirmā sabiedriskā organizācija, kuras locekles ir tikai sievietes.

Šajā vakarā ar priekšlasījumu uzstājās AV "Austrums" vecbiedra kandidāts Kaspars Mekons ar priekšlasījumu "Valstu atzīšana XX un XXI gadsimtā - juridiskie aspekti. Kā pēc priekšlasījuma atzina klātesošie - priekšlasījums bija ļoti interesants.

Pēc priekšlasījuma austrumieši un daugavietes malkojot vīnu pārrunāja studentu un studenšu mūžorganizāciju aktualitātes, kā arī nonāca līdz plānam rīkot kopīgus deju vakarus. Jānovēl, lai šī ideja attīstās arī tālāk par idejas līmeni

 

jaunietis Jānis Maulis
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪26403312
Logo vecakais@austrums.lv