Ziņas
38769

Peintbola "sadraudzības cīņa" ar konkordiju "Valdemārija"
02.10.2013


Austrumiešu ikdienas dzīves neatņemama sastāvdaļa ir kopīgi pasākumi ar citām studentu mūžorganizācijām. Viena no organizācijām, ar kuru AV "Austrums" ir īpaši ciešas attiecības, ir konkordija "Valdemārija".

Tā, 28.septembrī bija pienācis laiks atkal sanākt kopā austrumiešiem un valdemāriešiem - šoreiz abu organizāciju jaunajiem biedriem.

Par vakara galveno aktivitāti tika izvēlēts peintbols. Sestdienas vakarā ap 17:00 seši AV "Austrums" jaunieši ar kopā audzinātāju savieti Kasparu Svilānu devās peintbola „draudzības cīņās” pret konkordijas "Valdemārija" jaunajiem biedriem.

Sākotnēji „draudzības cīņa” bija ieplānota Andrejsalā. Bet tas jau nebūtu izdevies pasākums, ja negadītos kādas negaidītas izmaiņas plānos. Īsi pirms paredzētā mača mūs pievīla peintbola norises vietas saimnieki, sakot, ka nespēj peintbola kauju tehniski nodrošināt - bija beigusies gāze,ar ko uzpildīt ieročus. Tomēr mēs neapjukām un pēc brīža jau bijām noskaidrojuši kādu peintbola laukumu, kur mačs varētu notikt, proti - Zaķusalā. Tā nu ar nelielu aizkavēšanos spēle tomēr tika uzsākta. Komandas bija gandrīz līdzīgos sastāvos - septiņi austrumieši pret sešiem valdemāriešiem. Drosmīgi, nebaidoties no krāsu lodēm, devāmies cīņā. Peintbols izvērtās spraigs un tik interesants, ka beidzās tikai ar tumsas iestāšanos, kad vairs fiziski nebija iespējams paspēlēt.

Tiešām tika aizvadīts aizraujošs un interesants vakars labā kompānijā.

 

jaunieši Kristiāns Meidrops un Jānis Maulis
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪29377681‬
Logo vecakais@austrums.lv