Ziņas
38193

"Austrumā" norisinājies šī semestra pirmais viesu vakars
15.09.2013


Līdz ar akadēmiskā gada sākumu akadēmiskās vienības "Austrums" māja atkal ir aktīvu austrumiešu pārpilna.Katru akadēmiskā gada semestri "Austruma" mājā notiek divi līdz trīs viesu vakari, kur ikvienam esošajam vai bijušajam studentam ir iespēja neformālā gaisotnē iepazīties ar "Austruma" dzīvi, austrumiešiem, un saprast, vai "Austrums" ir tieši tā mūžorganizācija, kurā esošais/bijušais students vēlas iestāties.

Tā arī 10.septembrī notika pirmais šī semestra viesu vakars, kurā piedalījās prāvs pulciņš ar iestāties "Austrumā" ieinteresētiem jauniešiem.

Pasākums „Austruma” mājīgajās telpās sākās 19.00. Viesiem un austrumiešiem par prieku ar priekšlasījumu uzstājās "Austruma" vecbiedrs Zenons Narbuts ar priekšlasījumu par kakla endokrīno ķirurģiju. Priekšlasījums deva ieskatu par jaunumiem endokrīnās ķirurģijas jomā un specifiku vairogdziedzeru ķirurģijā. Viesu pulkā bija arī 3 mediķi, tādēļ domājams, ka viņiem priekšlasījums bija ne tikai interesants, bet arī noderīgs. Pēc Z.Narbuta priekšlasījumu pasākuma dalībnieki mielojās ar "Austruma" sarūpētām uzkodām un dzērieniem un ieslīga neformālās sarunās, pasākumu draudzīgi noslēdzot tikai ap 23:00, kad, ņemot vērā, ka nākamā diena bija darbadiena, visi devās pa mājām.

 

jaunieši Ēriks Legzdiņš un Jānis Maulis
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪26403312
Logo vecakais@austrums.lv