Ziņas
38353

"Austrumā" noticis šī semestra pirmais jaunieša priekšlasījums.
19.09.2013


Ikvienam jaunajam austrumietim kādā brīdī pienāk patīkamais pārbaudījums uzstāties draugu austrumiešu priekšā ar priekšlasījumu. Šo otrdien 2013.gada 17.septembrī šāds pārbaudījums (iespēja) bija jaunietim Ērikam Legzdiņam.

Ēriks uzstājās ar priekšlasījumu "Pirmā pieredze uzņēmējdarbībā". Ierasti ir ka jauniešus atbalstīt šādās reizēs ierodas paprāvs pulciņš austrumieši un arī šī reize nebija izņēmums - Ēriku atbalstīt un noklausīties viņa priekšlasījumu bija ieradies 21 draugs austrumietis.

Kā jau vēsta nosaukums, šis bija mazāk zinātnisks, vairāk praktiskā pieredzē balstīts priekšlasījums. Ēriks bija ļoti labi sagatavojies un interaktīvi pastāstīja, stāstu arī vizualizējot, par savu ceļu uzņēmējdarbībā, kurš sākās tikai šī gada pavasarī.

Austrumiešiem bija iespēja uzzināt par veidiem, kādos potenciālie uzņēmēji Ķīnas tirgū atrod importam paredzēto preci, kā tā vispirms tiek pārbaudīta, kā tiek veikti pasūtījumi, cik ilgā laikā preces ierodas Latvijā, kā tiek veiktas pārrunas ar potenciālajiem preču izplatītājiem, kā precei tiek pievienota vērtība un daudz citas interesantas un reizē praktiskas lietas.

Austrums var lepoties ar tik aktīviem un uzņēmīgiem jauniešiem, jo šāda ceļa izvēle tomēr saistās ar riskiem. Latvijā ir nepieciešami uzņēmīgi cilvēki, tādēļ liels prieks, ka austrumieši ir čakli ne tikai zinātniskajās un korporatīvajās lietās, bet arī uzņēmējdarbībā.

 

savietis, "Austruma" vecākais Mikus Žagata un jaunietis Jānis Maulis
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪29377681‬
Logo vecakais@austrums.lv