Ziņas
35805

Talka pie Baibas Zirnes
04.06.2013


2013.gada 25.maijā akadēmiskā vienība "Austrums" devās talkā uz austrumiešiem tik nozīmīgajām mājām "Suitiņi", kas padomju okupācijas gados bija AV "Austrums" pulcēšanās vieta.

Austrumieši kuplā pulkā "Suitiņos" ieradās jau priekšpusdienā. Talciniekus sagaidīja mājas saimniece, AV "Austrums" goda biedre, Baiba Zirne.  Iedzēruši Baibas sagatavoto rīta kafiju un notiesājuši plātsmaizi, talcinieki apņēmības pilni devās darbā – bija jāizravē un jāuzrok siltumnīca un jāsadedzina vecie zari.

Lai arī talcinieki bija daudz, darāmā bija vēl vairāk. Tomēr aptuveni piecu stundu laikā austrumieši ar visiem sev uzticētajiem darbiem bija godam tikuši galā. AV "Austrums" goda biedre Baiba Zirne bija ļoti priecīga un pateicīga austrumiešiem par padarīto darbu. Bet tikpat priecīgi bija arī austrumieši, jo kas gan var darīt īstu austrumieti vēl pacilātāku, kā labi padarīts darbs.

Pēc visu darbu pabeigšanas austrumieši devās uz tuvējo viesu namu, lai pirtī nomazgātos, uz lāvas izsvīstu sakrājušos sārņus un ar lustīgām dziesmām un interesantām sarunām pelnīti atpūstos.

Paldies AV "Austrums" vecbiedram Gintam Šīmanim par patiesi vērtīgā pasākuma organizēšanu un sava laika un līdzekļu ieguldījumu.

 

jaunietis Jānis Maulis
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪29377681‬
Logo vecakais@austrums.lv