Ziņas
18780

Veiksmīgi aizvadīti Austruma 128. Gadasvētki
31.10.2011


Sestdien, 2011. gada 29. oktobrī norisinājās ikgadējie a/v "Austrums" Gadasvētki.

 

Dienas vidū austrumieši un viesi pulcējās uz oficiālo daļu Latvijas Universitātes Mazajā aulā. Ar savu klātbūtnie mūs pagodināja teju 50 viesu, no kuriem 30 bija austrumieši. 

 

Paldies, vecbiedram Jānim Grabim par akadēmisko runu "Uzņēmuma lietojumprogrammatūras attīstība: vienādot vai dažādot", kā arī tiem, kuri bija ieradušies sveikt Austrumu tā nozīmīgākajos svētkos - EUS, a/v "Latviete", studentu biedrība "Šalkone", studenšu korporācijas "Daugaviete" un "Varavīksne", kā arī studentu korporāciju prezidiju konventa pārstāvis.

 

Dienas otrā daļā tika noturēta Darījumu sapulce, kuras laikā svinīgi tika pielikta Jāņa Kalniņa piemiņas plāksne. Jauniešos tika uzņemti Matīss Breikšs un Eduards Brīvmanis, saviešos uzņēmām Miku Žagatu un Arturu Barkānu.

 

Pēc tam sekoja svētku saviesīgā daļa, kad pie bagātīgi klāta galda tika baudīti ēdieni, dzērieni, dziedātas dziesmas, ritēja saviesīgas sarunas un aktīvākie svētku dalībnieki, uz deju aicininot mūsu viešņas, ar raitu dejas soli iemēģināja Austruma mītnes atjaunoto parketu.


Liels paldies visiem, kas piedalījās gada svētku organizēšanā.

 

Austrums un viesi 128. Gadasvētkos pie Latvijas Universitātes


 
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪29377681‬
Logo vecakais@austrums.lv