Ziņas
6949

Viesu vakars ar NBS majoru Ilmāru Lejiņu
15.09.2010


Paldies visiem, kas atrada laiku, lai ierastos 14. septembrī uz Viesu vakaru.  Lai arī jaunais akadēmiskais gads vēl tikai sācies, jau šobrīd ar pārliecību var teikt, ka šis Viesu vakars bija viens no labākajiem šī semestra vakariem akadēmiskajā vienībā "Austrums".  

14. septembrī "Austrumā" viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku majors Ilmārs Lejiņš, kurš stāstīja par saviem iespaidiem, kas gūti 9 mēnešus ilgajā dienestā Afganistānā. Pasākums guva lielu atsaucību un deva klātesošiem unikālu iespēju uzdot jautājumus pieredzējušam armijas virsniekam, kā arī gūt jaunus iespaidus.

Pateicamies majoram Ilmāram Lejiņam par veltīto laiku un esam patiesi gandarīti par viņa viesošanos akadēmiskā vienībā "Austrums". Akadēmiskā vienība "Austrums" ir studentu biedrība, kuras darbības rajons ir visa Latvija un visas latviešu apdzīvotās vietas ārzemēs.

Biedrības mērķis ir apvienot un tuvināt Latvijā un ārzemēs studējušos, pulcināt studējošos, rūpēties par viņu pasaules uzskatu izveidošanu un izkopšanu, sekmēt savu biedru attīstību par pilnvērtīgām personībām un rosināt viņus sagatavoties nacionālam, kulturālam, zinātniskam un sabiedriskam darbam latviešu tautas un tēvijas labā.

(jn. Rihards Plotka)
      Atpakaļ
Ģertrūdes iela 123, Rīga, LV-1009, Latvija

Logo (+371) ‪29377681‬
Logo vecakais@austrums.lv